TOTO TLT308401 "Reliance Commercial" Wall Hung Bathroom Sink
$557.00
/
Sold out
Shipping calculated at checkout.
TLT308401
In Stock Products will be delivered between 7 and 16. Pre-sale or Special Order Delivery is typically 6-8 weeks.
Product description
Details and Dimensions
| Sink Installation Type | Wall Mount |
| Faucet Hole Configuration | 4'' Centerset |
| Faucet Centers | 4 |
| Length | 27" |
| Width | 20-1/2" |
| Depth | 7-3/4" |
| Height | 7-3/4" |
| Bowl Length | 15-1/4" |
| Bowl Width | 14-3/4" |
| Sink Shape | Unique |
| Number of Faucet Holes | 3 Hole |
| Drain Included | No |
| Overflow | Yes |
| Construction | Porcelain |
| Pedestal Base Included | No |
| ADA Compliant | Yes |
| Product Specifications |
