TOTO TABY904N01YCP "Pacifica" 72" x 42" Soaking Tub
$2,823.00
/
Sold out
Shipping calculated at checkout.
TABY904N01YCP
In Stock Products will be delivered between 7 and 16. Pre-sale or Special Order Delivery is typically 6-8 weeks.
Product description
Details and Dimensions
| Tub Installation Type | Drop In |
| Overall Size | 76 x 45 x 24.5 |
| Length | 76" |
| Width | 45" |
| Height to Overflow | 18-3/4" |
| Maximum Water Capacity (Gallons) | 100 |
| ADA Compliant | No |
| Drain Location | Center |
| Construction | Acrylic |
| Height | 24-1/2" |
| Integral Skirt/Apron | No |
