TOTO TTBW01019U2CP Hand Held Shower
$76.00
/
Sold out
Shipping calculated at checkout.
TTBW01019U2CP
In Stock Products will be delivered between 7 and 16. Pre-sale or Special Order Delivery is typically 6-8 weeks.
Product description
Details and Dimensions
| Length | 4" |
| Height | 8-7/8" |
| Connection Size | 1/2'' |
| Spray Face Diameter | 4" |
| Hose Included | No |
| Wall Supply Elbow Included | No |
| Number Of Spray Head Functions | 1 |
| Flow Rate (GPM) | 2.0 |
| Eco-Friendly | Water Sense |
| CEC Approved | Yes |
| Features | � Easy Clean Rubber Nozzles |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm. www.P65Warnings.ca.gov |
