TOTO TABY782Q01YBN3 "Clayton" 60'' x 32'' Soaking Tub
$3,520.00
/
Sold out
Shipping calculated at checkout.
TABY782Q01YBN3
In Stock Products will be delivered between 7 and 16. Pre-sale or Special Order Delivery is typically 6-8 weeks.
Product description
Details and Dimensions
| Tub Installation Type | Drop In |
| Overall Size | 60 x 32 x 24-1/2 |
| Length | 60" |
| Width | 32" |
| Maximum Water Capacity (Gallons) | 74 |
| Drain Included | No |
| Drain Location | Right |
| Construction | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Includes | Grab Bar |
| Height | 24-1/2" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
